Послуги від компанії "Світеп"

Монтаж

Професійний та грамотний монтаж з гарантією.

Обслуговування

Заміна стулки, фурнітури, склопакетів.

Фарбування

Підбір кольору конструкцій під ваш стиль та дизайн.

Мобільний офіс

Підписання договору вдома, заощаджуючи ваш час.

Підтримка

Менеджер веде ваше замовлення від прорахунку до установки.

Додаткові послуги

Додаткові послуги, які пропонує компанія Світеп.

Монтаж

Сучасна концепція якісного і довговічного монтажу світлопрозорих конструкцій передбачає комбінацію стінового прорізу, віконної конструкції і монтажного шва, як цілісної системи з декількома функціональними шарами, покликаних забезпечити належну працездатність системи під впливом цілого ряду силових та кліматичних факторів. Правильний монтаж вікон забезпечить роки гарного функціонування

Етапи монтажу

1

Замір

Проводимо замір прорізу

2

Демонтаж

Демонтуємо стару конструкцію

3

Підготовка отвору


Очищаємо отвір від будівельного сміття. Також очищаємо від пилу і грунтуємо отвір.

4

Встановлення

Встановити конструкцію в отвір згідно з ДСТУ

Illustration

Рекомендації від REHAU

Для встановлення ПВХ конструкцій краще обрати відносно теплий день без опадів. Справа в тому, що можуть виникнути проблеми з приклеюванням гідропароізолюючих стрічок до стіни будівлі, оскільки клейовий шар не завжди має хорошу адгезію до мокрих матеріалів. У такому випадку додатково можна скористатися спеціальним клеєм герметиком.Також українські нормативи не рекомендують проводити монтаж пластикових вікон при температурі повітря нижче -15 градусів.
Якщо ж пластикові вікна все-таки монтуватимуться при низьких температурах, і перш ніж вони тривалий час перебували на морозі, рекомендується дати вистоям вікна в теплому приміщенні, щоб вони набрали кімнатну температуру.
Для монтажу слід використовувати морозостійку піну, що має широкий діапазон робочих температур. Рекомендуємо звернути увагу на оригінальну монтаж піну REHAU, яку можна застосовувати в зимовий період від -10 до +30.У той же час, діапазон застосування більшості матеріалів для гідро- та пароізоляції монтажного шва – від +5 до +30. Тому слід подбати, щоб контактні поверхні мали відповідну температуру. Якщо температура поверхонь з тих чи інших причин на кілька градусів нижче за потрібну, можна використовувати фен для підготовки контактних поверхонь.
Важливо: вікна, призначені для опалювальних приміщень, після монтажу в зимовий період повинні експлуатуватися в опалювальному приміщенні! Сезон-два в будівлі, що не опалюється, істотно знижують ресурс склопакетів і можуть призвести до втрати функціональності.

*Вивіз сміття не входить у вартість монтажу

Обслуговування

З часом деталі вікон зношуються та потребують заміни. Не виключення й вікна компанії REHAU. Якісний ремонт вікон дозволить усунути несправності та надовго зберегти тепло у вашому будинку.

Етапи обслуговування

1

Діагностика


2

Відновлення та регулювання


3

Обслуговування сітки


4

Обслуговування ущільнювача


5

Обслуговування вікна


Illustration

Що потрібно знати

ПВХ-система вважається складним технічним виробом, вона складається з багатьох різних деталей: рамного профілю, фурнітури, склопакета, ущільнювача. У отворі монтують укоси, відлив, підвіконня. Правильна робота всіх елементів залежить від якості їх технічного обслуговування. Найчастіше домовласники економлять та обслуговують вікна самі. Але якщо ви не знаєте точно, у яких випадках які маніпуляції виконувати, такий ризик не виправдовує себе. Щоб не погіршити проблему і уникнути зайвих витрат, варто викликати професіоналів. Регулювання вікон коштує недорого, набагато дешевше за монтаж нових. Компанія СВІТЕП збереже ваше тепло, заощаджує гроші.

Фарбування

Серед 400 варіантів декорів Ви неодмінно знайдете свій особливий. Для зовнішнього та внутрішнього оздоблення вікна можна обрати різні за кольором та фактурою декори. Наприклад, зовнішній антрацит та внутрішній класичний білий, або алюмінієві накладки ззовні та декор під деревину WOODEC зсередини.

Про фарбування

Компанія СВІТЕП займається фарбуванням на виїзд до вже встановлених вікон, дверей, фасадів, зимових садів. 70% це підготовка встановленої конструкції пвх до фарбування, обклеювання склопакетів малярною стрічкою і малярним папером, відповідно обклеюємо по всьому периметру щоб не забризкати укоси, обробку і т.п. Тільки після повного захисту тих місць, куди не повинна потрапити фарба, починається процес підготовки профілю з пвх до фарбування. Очищення, знежирення, фарбування. Даний вид фарбування відкриває двері багатьом людям, які купили квартири з вже встановленими вікнами білого кольору або будь-якого іншого. Відкриваються горизонти дизайнерам, тепер вікна можуть бути частиною інтер'єру та красиво поєднуватись за кольором меблів, шпалер, стін.

Мобільний офіс

Час – це гроші!
Мобільний офіс – це економія Вашого часу!

Время - это деньги! Мобильный офис - это экономия Вашего времени!

Рекомендації від REHAU

Вимірювання, прорахунок конструкцій вашого замовлення у вас на адресі.
Розгляд усіх варіантів.
Допомога фахівця у поєднанні питання ціна + якість, консультація.
Складання (підписання договору нашим спеціалістом) на адресу.
Безготівковий вид оплати – термінал.

Підтримка

Наші менеджери допоможуть Вам з вибором конструкції під кожне Ваше завдання та вимоги, підказавши найбільш правильні варіанти, дадуть безкоштовну консультацію, запропонують найвигіднішу ціну.

Ми пропонуємо

Постійна наявність пластикового ПВХ-профілю на складах REHAU дозволяє звести до мінімуму час від підписання договору до встановлення його замовнику. Наші кваліфіковані менеджери та фахівці компанії допоможуть з вибором профілю, фурнітури, склопакета, забезпечать технічну підтримку, грамотний прорахунок і дадуть відповіді на всі питання, що цікавлять Вас, щоб допомогти у виборі потрібної конструкції.

Додаткові послуги

Підвіконня
Фурнітура
Склопакети

Дод. продукція

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.Ми завжди раді допомогти!

E-mail: au.moc.petivs%40elaSТелефон: 067-565-18-44; 068-330-08-00Соціальні мережі: Facebook | Instagram | Youtube

Наші партнери

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб стати партнером,
будь ласка, зв'яжіться з нами.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Made with