Новини від компанії "Світеп"

20.12.21

Новинка SYNEGO SLIDE

REHAU SYNEGO SLIDE – Розсувна система нового типу, що дозволяє отримати всі переваги розсувних систем за доступною ціною.
Зручна система з легким відкриванням і відмінними характеристиками повітро- і волого - непроникності, яку можна встановити як вікно, так і в дверному отворі. Завдяки прихованій системі відкривання стає можливим максимально використовувати простір навколо вікна, як стулка внутрішнього простору.
Смарт-принцип: зручна інноваційна фурнітура, яка, на відміну від інших розсувних рішень, позбавляє ризику неправильного спрацювання механізмів.

● Схама відкривання: A
● Коефіцієнт теплопровідності: Uf 1,3 Вт/m²K
● Глибина рами: 156 мм
● Глибина стулки: 80 мм
● Максимальні розміри стулки: 4000 мм х 2600 мм
● Максимальні розміри стільці: 2000x2500 мм
● Максимальна вага стулки: 200 кг
● Склопакет: до 51 мм
● Повітропроникність: 9 A
● Повітропроникність: Клас 4
● Зламобезпека: RC2

REHAU SYNEGO SLIDE - Раздвижная система нового типа, позволяющая получить все преимущества раздвижных систем по доступной цене.

15.10.21

Склопакети з електрообігрівом

Склопакети EGT з електрообігрівом встановлюються у профіль Rehau, підключаються до стандартної мережі 220В. Тепло відбивається назад у приміщення, що мінімізує тепловтрати та відрізає доступ холодного повітря зовні. Це гарантія ідеального мікроклімату і взимку, і влітку.
Склопакети EGT з електрообігрівом комплектуються індивідуальними електронними блоками живлення та терморегуляторами. Напруга живлення склопакета EGT c електрообігрівом є змінною і розраховується спеціально під необхідну потужність. Теплова потужність, що виділяється поверхнею склопакетів EGT з електронагрівом, становить від 20 до 350 Вт/м2 залежно від призначення склопакета та режиму його використання.
Світло та тепло необхідні кожній людині для продуктивної роботи чи комфортного відпочинку протягом усього року. Склопакети з електрообігрівом мають унікальні характеристики, що перетворюють звичайне вікно в конструкцію, що обігріває і наповнює світлом будь-яке приміщення.Установка та підключення склопакета EGT з електрообігрівом дозволяє створити комфортний мікроклімат не тільки в приміщеннях для проживання та роботи, а й ефективно обігрівати балкони, лоджії, зимові сади або теплиці, запобігаючи появі на них зледеніння та конденсату. Економічність витрати електроенергії робить доцільною розміщення скляних дверей та перегородок з підігрівом у недостатньо утеплених приміщеннях.
Виготовляємо склопакети EGT з електрообігрівом: однокамерні, двокамерні та триплекс.
Мінімальні розміри - 200 x 300 мм.Максимальні розміри - 2900 x 5000 мм.

Стеклопакеты EGT c электрообогревом устанавливаются в профиль Rehau, подключаются к стандартной сети 220В.

10.12.21

HAUTAU Move

Move – це продумана пропозиція в сегменті розсувних конструкцій від компанії HAUTAU: дуже простий і швидкий монтаж робить його унікальним рішенням, розширеним діапазоном допусків, що підкріплюється. Вражає також вільний вибір положення ручки та можливість створення конструкцій індивідуальних форматів. Крім того, Move дозволяє впроваджувати недорогі розсувні елементи, що ідеально підходять для системи Synego Slide. Клієнти отримують переваги від використання розсувних дверей або вікна з дуже якісним стандартним ущільненням та невеликими експлуатаційними зусиллями при всій простоті керування.

Move – это продуманное предложение в сегменте раздвижных конструкций от компании HAUTAU: очень простой и быстрый монтаж делает его уникальным решением, подкрепляемым расширенным диапазоном допусков.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.Ми завжди раді допомогти!

E-mail: au.moc.petivs%40elaSТелефон: 067-565-18-44; 068-330-08-00Соціальні мережі: Facebook | Instagram | Youtube

Наші партнери

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб стати партнером,
будь ласка, зв'яжіться з нами.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Made with