Продукція компанії "Світеп"

Вікна

Віконні системи REHAU це комфорт, затишок та тиша.

Двері

Двері REHAU зробіть свій будинок захищеним.

Розсувні системи

Принесіть у свій будинок простір та сучасність

Склопакети зпідігрівом, Smart скло

Вікна нового покоління!

Нестандартніконструкції

Ще більше сміливих рішень.

Різне

Аксесуари які нададуть вікну закінченого вигляду.

Вікна

Віконні системи REHAU для особистого комфорту та екобезпекиСучасні, інноваційні та екологічні віконні системи REHAU дозволяють реалізувати будь-які індивідуальні рішення, що повністю відповідатимуть Твоїм побажанням та потребам. Не бійся експерементувати - заміксуй стилі та фактури або створи власні архітектурні форми.

REHAU GENEO RAU-FIPRO X

Це вікна нового покоління, матеріал RAU-FIPRO замінює звичайне сталеве армування, роблячи вікно значно легшим та теплішим, що дозволяє встановлювати вікна великих розмірів. 6 камер та 3 контури ущільнення. Це найтепліша ПВХ-система на ринку України. Конструктивна глибина становить 86 мм, що дозволяє встановити товстий 52-міліметровий склопакет.

Illustration

REHAU SYNEGO

Найтепліші та тихі вікна у своєму ціновому сегменті. Ідеально підходять для скління будинків та котеджів, дозволяючи встановлювати великі панорамні вікна. Сучасний профіль з 7 камерами в рамі та 6-ма - у стулці. Його монтажна ширина – 80 мм, а максимальна товщина склопакета – 50 мм. У конструкції передбачається 2 або 3 контури ущільнення. Показники тепло- та звукоізоляції перевищують вимоги будівельних норм, роблячи систему оптимальним вибором для будинків з індивідуальним опаленням.

Illustration

SVITEP ELEGANT

5-камерна система з 70-міліметровою глибиною 40 мм склопакетом та двома контурами ущільнення. Конструкція передбачає м'які округлення, тому вікна Рехау з таким профілем відрізняються естетичним зовнішнім виглядом і відносяться до преміум-класу.

Illustration

REHAU Euro-Design 70

Конструкція передбачає 5 камер та 2 ущільнювальні контури. Загальна глибина складає 70 мм та 40 мм склопакет. Виріб забезпечує базові показники теплоізоляції, підходить для використання як у приватних будинках, так і квартирах багатоповерхових будівель. Це один із найпопулярніших профілів REHAU в Україні, вважається оптимальним за співвідношенням ціни та якості.

Illustration

REHAU Euro-Design 60

Трикамерна система з шістдесятимиліметровою глибиною ідеально відповідає сучасним уявленням про витонченість та ергономічність, має чудові звукоізоляційні властивості, є довговічною та надійною. Ідеально підходить для скління балконних блоків, лоджій та балконів.

Illustration

Двері

Двері з профільних систем REHAU - це унікальний, орієнтований на майбутнє інноваційний продукт. Завдяки технологічному прогресу профільні системи REHAU поєднують у собі високу енергоефективність, стильний дизайн та комфорт. А завдяки широкому вибору профільних систем REHAU Ви зможете обрати для себе найкраще поєднання краси та функціональності.

Межкомнатные двери из пластика изготавливаются из качественных и экологически чистых полимерных материалов.
Двери – защита вашего дома. Они препятствуют проникновению холода, жары, защищают имущество, а также несут эстетическую нагрузку
Illustration

Вхідні двері

Двері – захист вашого будинку. Вони перешкоджають проникненню холоду, спеки, захищають майно, а також несуть естетичне навантаження. Компанія «Світеп» подбала про те, щоб зовнішній вигляд вхідних дверей та якість протизламної фурнітури відповідали найвищим вимогам. Замкові системи для вхідних дверей містять секретні механізми, а ручки оснащені додатковими протизламними пластинами як з внутрішньої, так і з зовнішньої сторони. Крім того, всі металеві двері «Світеп» мають атмосферостійкі властивості. Завод «Світеп» пропонує замовити вхідні двері, які виготовляються з використанням сучасних автоматизованих виробничих ліній. Каталог дверей «Світеп» містить лише надійні та сучасні моделі, велика палітра кольорів дозволить створити індивідуальний дизайн в інтер'єрі.

Міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері з пластику виготовляються з якісних та екологічно чистих полімерних профілів REHAU. Сучасні моделі виготовляються у сучасному дизайні та можуть мати яскравий декор або, навпаки, лаконічне оформлення. Якщо ви хочете купити міжкімнатні пластикові двері безпосередньо від виробника за вигідною ціною в Дніпрі, компанія «Світеп» до ваших послуг!

Балконні двері

Балконні двері виготовляються з ПВХ профілю REHAU, який забезпечує виробам міцність та зносостійкість, функціональність, а також широкий діапазон моделей та дизайнерських рішень. Конструкція дверей така, що в приміщення не проникне волога з вулиці і не буде містків холоду.

Розсувні двері

Розсувні двері - це світлопрозорі двері, які можуть встановлюватися як на балконі, так і всередині приміщення для його зонування. Розсувна конструкція на основі міцних ПВХ профілів REHAU допоможуть заощадити житловий простір, забезпечуючи максимум світла і тепла.

Розсувні системи

Розсувні двері – це елегантне рішення для вашого будинку. Насамперед, це практично, стильно та красиво, особливо, якщо це двері від REHAU. Наша компанія з самого свого появи орієнтується на прогрес та інновації.
Ми раді представити Вам наші розсувні системи, в тому числі конструкції портального типу REHAU GENEO HST, які органічно впишуться в інтер'єр будь-якого будинку або котеджу. Такі розсувні двері призначені для оформлення великогабаритних отворів і за принципом роботи схожі на всі знайомі шафи-купе, коли кожна стулка рухається у своїй площині.

REHAU GENEO HST

Заміське житло кардинально відрізняється від звичного міського, але при цьому надає його багатьом додатковим можливостям. Сучасні тенденції в заміському будівництві відводять все більшого значення світлопрозорим отворам, де вікна — сполучний елемент внутрішнього простору будинку з навколишньою природою. Це досягається за рахунок максимальних розмірів дверних конструкцій, які дозволяють проникати у житло максимальній кількості вуличного світла. Все це можливо з підйомно-розсувною системою GENEO HST.Параметри системи:Максимальні розміри конструкції: 10 м / 2.8 м.Максимальні розміри стулки: 2600х3000ммВага до 400кг.

Примеры открывания раздвижных систем от компании Свитеп

REHAU SYNEGO SLIDE

REHAU SYNEGO SLIDE - це паралельно-зсувні вікна та двері з AST-типом відкриття та герметичним ущільненням по периметру притвору. У момент закриття механізм AST-фурнітури надійно притискає стілець до рами по всьому периметру, гарантуючи високі показники повітря- та вологонепроникності, а відтак і хороші теплоізоляційні властивості.Параметри системи:Максимальні розміри конструкції: 4000 мм х 2600 ммМаксимальні розміри стулки: 2000x2500 мм ​​Коефіцієнт теплопровідності: Uf 1,3 Вт/m²KМаксимальна вага стулки: 200 кг

Illustration

MACO SKB - PASS

«MACO SKB - PASS» має всі переваги SKB-S, відрізняючись додатковим комфортом при експлуатації завдяки вбудованій автоматиці.У всіх системах розсувних дверей у стандартному виконанні передбачено використання функції «Базова безпека», яка забезпечується застосуванням грибоподібних запірних цапф у всіх кутових передачах. Вони комбінуються з планками у відповідь, виготовленими з високоміцної сталі. З огляду на застосування конструкції даного типу, як правило, це вихід на вулицю.Параметри системи:Максимальні розміри стулки: 2000x2700 мм Вага 160/200кг.

MACO SKB-S

"MACO SKB-S" - це паралельно-зсувна система, з функцією відкидання. Має всі переваги звичайного вікна з ПВХ матеріалу, при цьому дозволяє виготовити широкі та важкі двері та вікна. При відкритті робоча стулка зсувається за глуху.Високий ступінь захисту від злому.У всіх системах розсувних дверей у стандартному виконанні передбачено використання функції «Базова безпека», яка забезпечується застосуванням грибоподібних запірних цапф у всіх кутових передачах. Вони комбінуються з планками у відповідь, виготовленими з високоміцної сталі. З огляду на застосування конструкції даного типу, як правило, це вихід на вулицю.Параметри системи:Максимальні розміри стулки: 1650x2450 мм Вага до 160кг.

Двери - гармошка

Двері -"гармошка" – зручне та елегантне рішення для великих дверних прорізів (шириною до 4 м), яке дозволяє розділити приміщення на зони, і навпаки, за необхідності об'єднати. Зазвичай такі двері використовують для засклення альтанок, виходу до басейну чи на терасу.Конструктивно такі двері складаються з декількох стулок (висотою до 2300 мм, шириною до 900 мм), з'єднаних між собою за принципом гармошки. В залежності від схеми відкривання їх можна складати як в одному, так і обох напрямках одночасно. При цьому, якщо немає необхідності користуватися всією конструкцією, відкривати можна лише 1-2 стулки.Двері -"гармошки" можуть бути виготовлені в будь-якій монтажній глибині (60 мм, 70 мм, 80 мм, 86 мм) за умови правильної комбінації профілів.Попри велику кількість рухомих елементів, двері - "гармошка" в закритому положенні забезпечують оптимальну звуко- та теплоізоляцію.Параметри системи:Максимальні розміри стулки: 900х2300 ммМакссимальні розміри конструкції до 4м

Illustration

Склопакети з обігрівом
Smart скло

Компанія є провідним виробником високотехнологічних інноваційних продуктів 21 століття. Електрообігріваються склопакети та скловироби з використанням smart-плівки EGT. Компанія Energy гарантує якість, безпеку та комфорт.

Смарт стекло: продукт инновационных технологий для эксклюзивных решений. Обеспечит полную конфиденциальность одним нажатием кнопки.
Обогреваемые стеклопакеты обладают высокими показателями прочности. Не боится оно и воздействий внешних факторов – стеклопакеты EGT с обогревом эффективно работают при температуре окружающего воздуха от -50 до +100 градусов.
Обогреваемые стеклопакеты обладают высокими показателями прочности. Не боится оно и воздействий внешних факторов – стеклопакеты EGT с обогревом эффективно работают при температуре окружающего воздуха от -50 до +100 градусов.

Склопакети, що обігріваються

Склопакети, що обігріваються, мають високі показники міцності. Не боїться воно і впливів зовнішніх факторів – склопакети EGT з обігрівом ефективно працюють за температури навколишнього повітря від -50 до +100 градусів, спокійно переносять попадання холодної води на нагріту поверхню. А для того щоб їх розбити, потрібно докласти значних зусиль. Подібні якості гарантують тривалий термін служби конструкції та роблять ресурс її роботи майже необмеженим.

Smart скло

Смарт-скло: продукт інноваційних технологій для ексклюзивних рішень. Забезпечити повну конфіденційність одним натисканням кнопки? Моментально перетворити матову непроникну поверхню на прозоре скло або, навпаки – миттєво забезпечити повну конфіденційність чи романтичну напівтемряву? Зробити зі скляної вітрини ефектний екран для проекції? Легко!
"Розумне" скло перетворює звичайну стіну, перегородку або навіть величезні елементи фасадних конструкцій на ексклюзивну багатофункціональну поверхню. EGT SmartGlass - це справжня інновація у світі респектабельного дизайну, найсучасніших та найтехнологічніших дизайнерських рішеннях.

Нестандартні конструкції

Якщо білі рами ПВХ вже нікого не дивують, то нестандартні пластикові вікна привертають погляди і справляють враження. Компанія Світеп готова втілити в життя будь-які дизайнерські ідеї – як стандартні, так і незвичайні, за персональними ескізами. На виконання нестандартних за розмірами або формою йде більше часу, ніж на створення типових. Проте ми відповідаємо за якість. Для основи конструкцій ми використовуємо тільки перевірений профіль німецького бренду REHAU.

Опис

Реалізувати оригінальні архітектурні ідеї в оформленні будівель допомагають нестандартні вікна, круглі, трикутні, багатокутні. Фасади з незвичайними віконними отворами виділяють будинок на загальному тлі та надають йому індивідуальних рис. Компанія СВІТЕП виготовляє нестандартні віконні конструкції з німецьких пластикових профілів REHAU будь-якої конфігурації для скління у квартирах, приватних будинках, котеджах, громадських будівлях.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.Ми завжди раді допомогти!

E-mail: au.moc.petivs%40elaSТелефон: 067-565-18-44; 068-330-08-00Соціальні мережі: Facebook | Instagram | Youtube

Наші партнери

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб стати партнером,
будь ласка, зв'яжіться з нами.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Made with