Фурнітура First Tilt

Illustration

First Tilt (з англійської - "спочатку відкидання") - комплектація фурнітури, в якій звична послідовність відкривання/відкидання змінена, а саме: при повороті ручки в горизонтальне положення вікно відкидається на провітрювання, а у вертикальному положенні - вікно відкривається повністю.
Ця технологія розроблена спеціально для приміщень, де необхідно забезпечити безпеку дітей з огляду на те, що дитині набагато складніше повернути ручку у верхнє положення. А при використанні додаткового елемента «Обмежувач повороту стулки 90°» можна заблокувати відкривання стулки в положення «відкрито», залишивши доступним тільки відкидання стулки на провітрювання, що забезпечує додатковий захист дітей від нещасних випадків.
Вікна з фурнітурою First Tilt рекомендують встановлювати в дитячих кімнатах житлових приміщень, а також у громадських та спеціалізованих закладах (школи, дитячі садки, лікарні, готелі). Окрім основного завдання – забезпечення захисту від відкривання вікон дітьми – фурнітура First Tilt має низку переваг:• послідовність відкривання First Tilt більш ергономічна у зв'язку з тим, що за статистикою металопластикові вікна частіше відкриваються саме у відкидне положення;• під час експлуатації вікон із системою First Tilt зменшується кількість рухів механізмів фурнітури, що збільшує термін служби фурнітури та самого вікна.

Переваги

Захист будинку

Спеціальні деталі віконної фурнітури (антивандальні цапфи і пластини, а також ручка з ключем) здатні захистити Ваш будинок від проникнення недосвідчених зломщиків і максимально збільшити час злому професіоналами, до прибуття поліції. У системі AXOR First Tilt вже встановлені 2 антивандальні точки (цапфи і пластини) і передбачена ручка з ключем.

Функціональність

Вікно з системою First Tilt виглядає естетично і при цьому володіє важливими функціями: антивандальність і захист від випадкового випадання дітей із вікна. На раму вікна немає необхідності додатково монтувати блокіратор - дитячий замок, а також зовні встановлювати металеві решітки для захисту від злому.

Довговічність вікна

Згідно зі статистикою, вікна у 2-3 рази частіше відчиняються на провітрювання, ніж повністю. З технологією First Tilt віконну ручку немає необхідності провертати на 180 градусів для режиму провітрювання (положення 1), досить півоберта (положення 2). У зв'язку з цим зменшується навантаження на механізм, що збільшує термін служби фурнітури і самого вікна.

Незамінність вікна

Багато жителів квартир висотних будівель стикаються з проблемою різкого відчинення вікна від сильного вітру, коли намагаються відкинути вікно на провітрювання. Це відбувається тому, що перед режимом провітрювання у звичайному вікні перше положення - відчинення. Вікно з системою AXOR First Tilt з першочерговим режимом провітрювання вирішує дану проблему.

Догляд за фурнітурою

Illustration

1. Очищення. Мінімум раз на рік необхідно очищати поверхню фурнітури від пилу і частинок побутового сміття.2. Змащування фурнітури. Після очищення поверхні слід проводити змащування всіх рухомих елементів і запірних вузлів фурнітури.3. Регулювання. Поліпшити плавність роботи фурнітури можна за рахунок правильного регулювання її основних вузлів, таких як: петльова група, ножичний кронштейн, запірні елементи.4. При необхідності - заміна деталей. Уважно перевіряйте знос і кріплення вузлів
Для проведення даних операцій рекомендуємо звернутися до фахівців.

Made with